تبلیغات
پاورچین | وبلاگ گروهی درباره مدیری - تاخیر بخاطر لوکشین ؟!

پاورچین | وبلاگ گروهی درباره مدیری

تاخیر بخاطر لوکشین ؟!

یکشنبه 2 مرداد 1384

مدیر گروه فیلم و سریال شبكه سه سیما، از مشكل در انتخاب لوكیشن به عنوان دلیلی برای تاخیر در تولید و پخش سریال «ایستگاه جابرآباد» یاد كرد.

محمودرضا تخشید، مدیر گروه فیلم و سریال شبكه سه سیما در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، در خصوص انتخاب لوكیشن طنز روتین «ایستگاه جابرآباد» به كارگردانی مهران مدیری، اظهار كرد: از آن جا كه در این سریال می‌خواستیم به 30 - 40 سال قبل برگردیم در نتیجه در انتخاب لوكیشن با مشكل روبه‌رو شدیم. در حال حاضر مشكل انتخاب لوكیشن مناسب برای بسیاری از سریال‌ها كه می‌خواهند به گذشته رجعت داشته باشند، وجود دارد.

وی ادامه داد: هم اكنون گروه سازنده چندین نقطه در حاشیه تهران را بازبینی كرده‌اند كه از این میان دو - سه لوكیشن مورد پسند واقع شده است، امیدوار هستیم در صورتی كه این هفته لوكیشن سریال نهایی شود، به تدریج وارد مراحل پیش تولید و آماده‌سازی لوكیشن و تولید شویم.

مدیر گروه فیلم و سریال شبكه سه سیما با بیان این كه نمی‌تواند تاریخ دقیق پخش «ایستگاه جابرآباد» را پیش‌بینی كند، یادآور شد: پیش از این پیش‌بینی كرده‌ بودیم كه مجموعه طنز را مرداد ماه بر روی آنتن ببریم و در این راه همه چیز از جمله متن، عوامل، برآورد و انتخاب نویسندگان به سرپرستی پیمان قاسم‌خانی قطعی شده بود اما با تاخیری كه در انتخاب لوكیشن داشتیم، گمان می‌كنم ساخت این سریال حداقل یك ماه تا یك ماه و نیم به تاخیر بیفتد.

تخشید در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی بر این كه انتخاب مجدد «برره» به عنوان موضوعی برای ساخت یك مجموعه روتین تا چه زمانی جواب خواهد داد، متذكر شد: در ساخت سریال‌های طنز باید به انتقاد‌پذیری مردم و مسؤولان توجه داشت. اشاره به «برره» راهی است تا نكات انتقادی كه مطرح می‌شود، كمتر با سوء تفاهم‌هایی از سوی مردم مواجه شود. در نتیجه استفاده استعاری از «برره» به معنای تكرار كار قبل نخواهد بود.

به گفته‌ی وی، مجموعه‌ی طنز «ایستگاه جابرآباد» تكرار پاورچین نخواهد بود و طرح، داستان‌ها و شخصیت‌ها كاملا مجزا هستند. به گونه‌ای كه مخاطب با سریالی كاملا جدید روبه‌رو خواهد بود.

مدیر گروه فیلم و سریال شبكه سه سیما، درباره‌ی انتخاب بازیگران مجموعه روتین «ایستگاه جابرآباد» به ایسنا، گفت: حضور آقای مهران مدیری و تعدادی از افرادی كه به طور ثابت با ایشان بوده‌اند، در كار قطعی شده است.

ولی در انتخاب شخصیت مكمل ایشان كه در كارهای گذشته كه آقایان جواد رضویان و رضا شفیعی‌جم ایفاگر این نقش بودند، هنوز به فرد قطعی نرسیدیم، ولی ترجیح می‌دهیم در «ایستگاه جابرآباد» از این دو تن استفاده نكنیم.

منبع : ایسنا

 امیدواریم هر چه زودتر  گروه مدیری  لوکشین مورد نظر خودشو انتخاب کنه تا بزودی زود شاهد  مجموعه جدید باشیم[ یکشنبه 2 مرداد 1384 - 04:07 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| کیوان ] [خبرها , ] [+]